| gaby_2978 a întrebat:

Am o problema, m-as apuca de metin 2 ro si nu stiu ce caracter sa ma fac si pe ce magii, ce ma sfatuiti

3 răspunsuri:
| Mus1k a răspuns:

Ce esti baiat sau fata?
daca esti baiat poti sa te faci asa :
Razboinic corp. pentru a fi bun in luptele cu mobi
Razboinic mental pentru a fi bun in dueluri

Sura Magie neagra pentru lv usor la cal si pentru dueluri si lupte

Saman Buff sau Dragon force pentru a-ti ajuta prietenii sa lupte mai bine

Ninja Arc pentru Dueluri reusite si lure mari
Ninja Lama pentru lupte desavarsite si abilitati foarte bune

sper ca te am ajutat

recomand :: Ninja Lama dar mai bine te bagi pe mt2 Dinamikwinking

| Cami30 a răspuns:

Depinde ce vrei sa fii...adica daca lupti singur. cel mai bine e razboinic dar daca mai joci cu cineva ii dai lui din magii si iti creste si tie nivelul si asa te poti face saman:p

| SexyBoy01 a răspuns:

Eu zic sa te faci Sura pe Magia Neagra.Acum fiecare cu parerea lui.