| VuVuZeLă a întrebat:

Salut.Am vazut in urma cu 1 luna un film Tom si Jerry.Era vorba despre 1 fata care statea la mama ei...cred ca era vitrega si a plecat in cautarea tatalui ei in Tibet. A trecut prin multe peripetii.Stie cineva cum se numeste? Multumesc. Daca se poate si un link for downloadwinking

3 răspunsuri:
| Madalina_5058 a răspuns:

Si eu am vazut filmul ala si chiar nu imi aduc aminte cum se cheama. As fi vrut sa te ajut sad

| Madalina_5058 a răspuns:

Mai sunt alte la filme cu tom si jery la care te poti uita cum ar fi: Shiver me whiskers, The magic ring, A nutcraker tale, Blast of to Mars.

| Alexandra_7361 a răspuns:

Nu stiu sigur cum se cheama filmul, dar pe fata o chema Robin. Cred ca se cheama ori Tom, Jerry si Robin ori Tom & Jerry :The Movie...nu stiu exact.