| elvis11 a întrebat:

Am vazut in urma cu ceva ani.sa zic.prin 2006-2007 cam asa, un film-biografic pe HBO despre un adolescent in varsta de 20 si ceva de ani care a reusit sa strabata toata america parca cu o proteza la un picior, iar la sfarsit se spunea ca acesta a murit din cauza cancerului la plamani. Imi puteti spune numele filmului daca stiti despre ce e vorba? Va Multumesc!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stapanul Inelelor? sau Hercule in New York? Sau inonjurul lumii in 80 de zile?