| Andrei178098 a întrebat:

Salut. Am vazut un film mai de mult si nu mai stiu cum se numeste dar tin minte ce se intampla in el : erau 2 fete prietene in varsta de vreo 25 de ani, tinere. S-au dus intr-o excursie amandoua intr-o tara nu mai tin minte exact dar as zice Columbia. Dans muzica etc. Pana la urma un barbat a luat o fata din cele 2 si a legat-o la o paraseala si acel barbat avea televizor sa se uite la meci. Voia sa o vanda pentru ca era frumoasa si tanara. Era prieten cu un politist care erau pe felie. Pe la sfarsit fata o ia la fuga dar se impiedica si isi sparge capul de o piatra fix in fata celeilalte prietene care o cauta. Cea care a murit era bruneta si cealalta parca blonda. Stiti cumva numele filmului?

6 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Filmul And Soon the Darkness 2010

| aditimus a răspuns:

Daca nu sigur e The Hobbit 1977

| carevaescu a răspuns:

... era un film argentinian parca. Am memoria vaga. dar daca imi aduc aminte, te informez happy

| Antonia1995 a răspuns:

Ala este horror, aici e vorba de alt film

Răspuns utilizator avertizat
| aditimus a răspuns (pentru Bubico2022):

Vezi ca dublezi raspunsul dat de mine mai sus...