| Iuliaana a întrebat:

Am vazut un film acum cativa ani si mi-a placut foarte mult. Era vorba de un baiat care, cand era mic parintii lui au fost omorati de o banda de mafioti, el vazand fetele criminalilor ca se afla sub masa. Peste multi ani petrecuti la un templu sau nu mai stiu la ce pentru a invata sa se lupte, s`a "imprietenit" cu acei mafioti pentru a`i omori, bineinteles ajutat de prietenul lui care era mai in varsta.Imi spune cineva cum se numea filmul?love struck

2 răspunsuri:
| Madalina_8434 a răspuns:

Parca imi aduc si eu aminte de un film de genul... Cred ca era cu Eddie Cibrian. Daca da, uita-te aici si poate iti vei aduce aminte;) http://www.cinemarx.ro/persoane/Eddie-Cibrian-29106.html

| Chriss_9624 a răspuns:

Logan happy fundita? :*