| BubuMaya a întrebat:

Buna TPU..Am o intrebare...Am vazut acum cativa ani un film despre cateva tinere vrajitoare care trebuiau sa lupte cu raul,actiunea se petrecea undeva intr-o scoala sau un internat ceva,,pe una din fete tin minte ca o chema Mara,si cam atat stiu,, Stie cineva cum se numea filmul?

5 răspunsuri:
| NoOne18 a răspuns:

Tinere vrăjitoare, Hary poter, sunt bune?

| Pυƒυℓєтє a răspuns:

Tinere vrăjitoare? Erau 3 fete? Sau erau şi băieţi?

| BubuMaya explică (pentru Pυƒυℓєтє):

Nu erau 3, erau mai multe,, si nu tin minte sa fie baieti in grupul lor...

| Pυƒυℓєтє a răspuns (pentru BubuMaya):

Aaa... Păi atunci nu este Harry Poter. Sorry, nu te pot ajuta sad

| ady_9922 a răspuns:

Hary poter