| ShowTim3 a întrebat:

Salut, am visat odata pe data de 6-6-2006 mai exact ceva cam urat. Pe acea data a avut loc o explozie in casa mea, mai exact in baie unde tata lucra la ceva cu o butelie iar aceasta a explodat, el sa ales cu ceva arsuri urate dar nimic mai mult. Ei bine in acea noapte am visat o fata foartea asemanatoare cu cea a lui JigSaw din filmul horror Saw, sau o fata asemanatoare cu a lui Joker din filmul Batman. Pe vremea aia nu ma uitasem niciodata la un film horror sau la unul cu batman asta este interesant, imi amintesc si acum foarte clar ce am visat si semana mai mult cu personajul negativ din Saw ce semnificatie are acest lucru?
PStonguee vremea aia nu stiam de nici unul din aceste personaje si nu eram speriat din cauza acelei explozii.Ati patit si voi chesti din astea asemanatoare? Vreau sa zic ca am mai avut visuri ciudate dar nu ca ala "

2 răspunsuri:
| Maddalinapunct a răspuns:

Vise ciudate toata lumea a avut, aproape toate visele sunt ciudatelaughing, am avut un vis "norocos": mi-am pierdut niste manusi, si am visat ca le-am gasit exact in locul unde erau de faptbig grin

| Hawks a răspuns:

Am visat ce urma sa se itample adoua zi straight face cu cine m-am intaltit, ce note am luat...ce am mancat straight face a fost foarte straniu

Întrebări recente