| anonim_4396 a întrebat:

Am avut o sumedenie de visuri ciudate si printrecare m-am visat mireasa si parca ieseam de undeva din casa sau ceva de genul dar nu sunt sigura ca nu imi amintesc prea bine.Are vreo semnificatie anume sau sunt doar vise?

3 răspunsuri:
| Justinel a răspuns:

Pai daca nu stii intreaba femei in varsta pentru ca ele
sigur stiu sau daca nu spune tatal nostru cand te
culci. sper ca ti-am fost de.folos

| Annnonimm a răspuns (pentru Justinel):

Mersi, ce doream sa stiu este daca visele sunt doar niste vise sau au ele un scop anume.

| NOname a răspuns (pentru Annnonimm):

Visele sunt un joc al subconştientului...şi se poate spune că au scopul de a-ţi elibera conştientul de informaţii inutile, neimportante şi înspăimântătoare, apăsătoare, să nu o iei razna (deşi unii reuşesc şi în aceste condiţii).