| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar o unitate noua pentru calculator.
Uita-ti ce unitate : Memorie ram 2-3 GB, procesor i5 si placa video 1 gb.
Se poate gasii astfel de unitati prin magazine? Gen Altex, Metro.
Daca da, cam cat ar costa una?

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ce vrei tu straine, Stefan e departe, cu-al lui brat in lupta, el covrigi imparte! In alta ordine de idei... ia uite aici un sistem care sterge pe jos cu toate i5-urile facute pe genunchi la Altex sau unde vrei tu - http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/582104/

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

1.Ia-o pe piese costa mai putin
2. Oricum costa putin
3. Daca vrei o unitate pentru gaming iti recomand: 8GB ram, procesor quad core INTEL(2. 4GHz), placa video ATI Radeon™ HD 5970(sau macar din serile 5000), cam un hard disk de un terra spatiu(1024 GB)big grin

Răspuns utilizator avertizat
| royeti a răspuns:

Uite aici mai multe modele de sisteme cu tot cu pret: http://profitshare.emag.ro/....../click.php

| toma2cristi a răspuns:

Te ajunge mai ieftin da ca o iei pe piese si te duci sa o asamblezi