| kMirke a întrebat:

As vrea sa stiu daca se gasesc in magazine unitati de genu :
2-3-4 Gb ram
1 gb placa video
Si`un procesor i3 thinking!
Daca da, cat m-ar costa una de asta happy?
Si ce monitor sa cumpar? Da-ti-mi cateva exemple de monitoare.

Răspuns Câştigător
| alinionutz670 a răspuns:

Da gasesti si cu procesor i5 sau i7 dar depinde de cati ghz are procesorul degeaba e i3 daca e de 1, 7 ghz eu am i5 de 3, 40 ghz dual core, 4 gb rami, placa video de 2 gb si hdd de 750 de gb si am dat 1400 lei de lei (14 milioane lei vechi ) deci poti gasi si l-am kuat de la Altex.

13 răspunsuri:
| DeidaraXR1 a răspuns:

17-18 milioane in eMAG special pentru gaming.

| spaghetty a răspuns:

Maxim 20 de milioane poti cumpara cu tot cu monitor

| Kosmin19 a răspuns:

Uita-te in magazine si veezi daca gasesti straight face

| kMirke explică (pentru Kosmin19):

N-am nici o treaba cu tine, dar esti!
De ce sa fac un drum de 100 km?
Pot afla de aici mult mai sigur!
Copila straight face.

| Kosmin19 a răspuns (pentru kMirke):

Pai mai si spui "Pot gasi in magazin "happy Du-te frate si vezi daca gasesti happy pune-ti niste intrebari aiurea sa-mi baghappy. Si copila esti tu happy. Sunt baiathee hee

| kMirke explică (pentru Kosmin19):

De asta s-a inventat " TPU "!
Dupa ce poza smechera ai, ma gandeam ca esti fata happy!
Numai raspunde, Ok?
Eu n`am chef de ********!
Numai bine happy!

| Kosmin19 a răspuns (pentru kMirke):

S-a inventat TPU dar nu pentru tinehappy

| kMirke explică (pentru Kosmin19):

Bine, stai jos happy!

| Kosmin19 a răspuns (pentru kMirke):

Frate daca n-ai ce face si iti pierzi timpu certandu-te pe nethee hee poti sa tipi la peretii sau ceva de genu. Acum gura micahappy

| kMirke explică (pentru Kosmin19):

Cine zice ca se cearta? laughing
Cine zice ca tip? rolling on the floor
LOOOOL! straight face.
" Gura mica " rolling on the floor)))
Baaa toti aveti tupeu pe net, dar fata`n fata laughing!
Asa ca oh go on!

| Kosmin19 a răspuns (pentru kMirke):

Daca zici tu happy

| Beretta a răspuns:

Iti recomand sa iti faci unitate din piese, iesi mai ieftin, daca tu personal nu prea le ai cu din astea sigur ai un prieten /coleg/ruda care se pricepe, si la monitor iti recomand http://www.emag.ro/......VTBBBM/,il detin personal, este foarte bun