| Randy Orton a întrebat:

As vrea sa stiu care este numarul episodului din Phineas si Ferb in care formatia Love Heandel se reuneste? As vrea sa imi spuneti numarul episodului sau sa imi dati un link de YouTube unde sa pot viziona episodul complet! Cel care imi spune numarul episodului sau cel care imi da un link de unde sa-l pot viziona pe YouTube primeste fundtza!

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Dude, We're Gettin' the Band Back Together! se numeşte episodul http://www.youtube.com/watch?v=B8jacmj8srQ

5 răspunsuri:
| Peto a răspuns:

Pai scrii pe youtube phineas si ferb love handelbatting eyelashes
si gasestihappy

| Randy Orton explică:

Pe romana!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In episodu 37 o si randy orton ma numesc levent si sunt cel mai mare fan al tau