| badgirl_9181 a întrebat:

Concurs! Zicezimi replici amuzante(si ziceti si episodul{nu numarul episodului si il descrieti pe scurt})al lui Doofensmirth(cred ca sa se scrie e cel cu agentul "P')din phineas si ferb celem ai amuzante funda!

Răspuns Câştigător
| wendy434 a răspuns:

Asta-i din episodul cand phineas si ferb il cauta pe Nasos(cred ca asa se scrie)
-Gandeste Perry ornitoringule cate rele se pot face! Nu serios gandeste-te ca mie nu mi-a venit nicio idee!
Astai din episodul cand fac ei trupa de rock cu tocilarul ala care nu stie nimic inafra de mate:
-Bataia ritmica al mamei lor e un sunet sigur si calmant(cred ca asa este nu stiu sigur), in unele cazuri chiar si pana la vreo 30 de ani.(e din planul lui in format 3D al episodului cand ii arata cartea ia lui Perry si ii explica)
Astai de la sfarsitul episodului ala cu Pincky cand incearca sa faca un mini submarin ca sa elibereze centura lui Isabella(sti ca atunci cand se termina mai da ceva un video mic{cand apare aia cu autori episodului si...)
-Alo! Totul e intestrinal aicea! Creier?! Sunt intr-un caine! acum pot face pipi peste toate cele Trei State! Mmm of cum imi isosesc eu viata?!