| drakazor33 a întrebat:

Asa zisul meu prieten ma enerveaza cam mult...
Ieri am fost eu cu varamiu la el si am stat pe la poarta si l-am intrebat ce face diseara(ieri searA) si a zis ca poate se duce la pizza cu alti prieteni de`ai mei i-am zis ca merg si eu a zis ca nu stie daca se duce sigur si i-am zis ca sa ma anunte si pe mine daca se duce.
In acea seara nu mi-a spus nimic, asa ca am strans vreo 3 baieti si am plecat si noi la pizza, pe drum m-am intalnit cu el, era cu un baiat(prietenu' lui) Am dat noroc si am mers mai departe.

Dupa 3-4-5 ore am vb cu el pe mess si cica:

Eu: Cf ma unde ai fost aseara?
El: La Pizza dc?
Eu: mie dc nu mi-ai zis? ca mergeam si eu...straight face
El: pai ce plM daca nu zici eu am vb cu astia sa mergemstraight face||
Eu: Pai ti-am zis cand am fost la tine cu mari(marius), ai uitat?
El: pai si ce pLm vrei sa iti fac sa iti trimit MAIL?
Eu: Ba eu ti-am zis ca merg si eu Ce *** ai uitat? Asa faci?
El: (nu a zis nimic 5 min)

Dupa 5 minute a inceput sa se dea in vorba cu mine ca daca mergem la un majorat ca cica nu are cu cine sa mearga si nu stiu ce.

Ma cam enerveaza asta. adica el vorbeste cu mine doar cand are nev de mine sau ceva. straight face I-am spus clar ca merg si eu si nici nu l-a interesat de mine. Daca era prieten adevarat nu uita ce i-am zis...
Voi ce credeti despre el? straight face

5 răspunsuri:
| Gentiana a răspuns:

Ca nu iti e un prieten bun.Cum ai zis si tu, daca era un prieten adevarat nu uita de tine si te anunta, dar crted ca a facut-o intentionat, sau poate chiar a uitat.

| MrOvidiu a răspuns:

Nu e un prieten bun. Ti-as recomanda sa nu ai nici o treaba cu el nu o sa te ajute cand o sa ai nevoie.

| 7Mary7 a răspuns:

Din ce ai spus tu aici, baiatul asta nu prea pare a-ti fi un prieten adevarat... Nu te-a chemat la pizza mai degraba ca nu a avut chef, si nu pentru ca a uitat; iar la majorat cred ca se foloseste de tine pentru ca nu are cu cine sa se duca.

| P3psY a răspuns:

Nu il baga in seama o saptamana si o sa vezi ca dupa o sa umble iar cu tine!

| iCappy a răspuns (pentru P3psY):

Ce sfat... Interesant!