| anonim96_8405 a întrebat:

Când va apărea postul de televiziune Digi Sport 3?

Răspuns Câştigător
| Gabriel1 a răspuns:

Compania de telecomunicaţii RCS & RDS a anunţat, miercuri, lansarea celui de-al treilea canal de sport, Digi Sport 3, care va emite începând de sâmbătă, când va transmite meciuri de fotbal din Campionatul European Under 21.

2 răspunsuri:
| Gabriel1 a răspuns:

Am trimis asta deoarece eu cred ca nu se va mai deschide, celelalte meciuri fiind transmise pe 10TV.

| anonim96_8405 explică:

Dragă Gabriel, campionatul european under 21 s-a terminat si nu a aparut Digi Sport 3