| ronaldo318 a întrebat:

Tocmai am achizitionat un Televizor LED 3D Samsung de 102 cm si am o problema cu postul de televiziune Digi Sport 1 si Digi Sport 1 HD. Digi Sport 1 nu se aude deloc, iar la Digi Sport 1 HD se aude un sunet ca si cum sar arde doua fire si trebuie sa dau televizorul pe minim ca sa nu-l mai aud. Poate cineva sa ma ajute in legatura cu aceasta problema? Multumesc anticipat!.

Răspuns Câştigător
| DaftPunk a răspuns:

Ciudat faptul ca doar pe posturile Digi nu se aude.
Ai 2 solutii:
Muta Digi Sport 1 pe alt numar (adica daca il ai pe postul 6 il muti pe 20)
2.Probabil sa fie de la furnizorul de cablu.
Nu vad ca televizorul sa aiba ceva. Daca nici asa, il duci la garantie.

Succes!

| ronaldo318 explică (pentru DaftPunk):

Mai am o intrebare la tine : Televizorul e 3D. Deci pot vedea toate canalele in 3D, sau doar filmele care sunt 3D? si cu filmele 3D pur si simplu le pun pe stick si le dau drumu si se vad in 3D?

| DaftPunk a răspuns (pentru ronaldo318):

Sincer, nu stiu.
Televizorul nu a venit cu manual de utlizare?