| Anonim951 a întrebat:

Salut care cunoasteti niste Servere private de Triburile ( speed ) postati aici

Va rog sa nu-mi dati servee ca nu sunt valide (care nu sunt deschise cel putin 12 ore pe zi)

Va mai pot ajuta si eu daca aveti asemenea servere, am avut si eu un asemenea server dar l-am inchis deoarece nu mi-am permis sa tin calculatorul deschis prea mult

Lasati aici Id-urile voastre pentru contact.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.tribul.net

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fac servere de triburile server privat cine vrea sa dea add la andrei_smecherul13

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-ne tu niste speeduri sau spune-ne cum sa facembig grin si eu stiu vreo 5...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.tribul.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut as dori sa imi faci si mie un server de triburile idul meu e alibosu99

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.triburile-online.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://triburile.serveftp.com/

| danpotisnot a răspuns:

Am server de triburile speed 100% pe hamachi dar bun bun
caut jucatori cine vrea sa intre sa-mi dea add la YH:tribal. speed09@yahoo.com disponibil ori cand la ori ce ora din zis (NON-STOP)

| ady18muuu a răspuns:

Eu stiu unu super marfa http://95. 76. 49. 109 e o versiune foarte noua a jocului :)

| Lcaius a răspuns:

Caius_seck