| TheMaze a întrebat:

Salut care stie niste jocuri de strategie in genul Empire Earth sau Company of Heroes sau Stronghold Crusade daca stiti mai multe in genul asta spuneti

Răspuns Câştigător
| NoobOrPro a răspuns:

Incearca Age of Mithology, Age of Empire, Western I, Western II, Western III, Civilization, Settlers, Rise of Nations, Warcraft, Age of kings, the conquerors, Asasins Dinastys. Fundaaaaa?

1 răspuns:
| anaYOyoYO a răspuns:

Warcraft 3, empire earth 2, empire earth 3 mai multe nu stiu... incearcale pe astea sa vezi daca iti plac. Fundoi!