| Spink a întrebat:

Care stie un program de unde pot sa descarc video ( am avut eu un program RealPlayer dar acum nu il mai am si nu stiu de unde sa il descarc). DAU FUNDA CELUI CARE MA AJUTA!
PS: Am opera si RealPlayer nu merge cu opera
scuze ca pun din nou aceaspta intrebare

Răspuns Câştigător
| StiuCeSpun a răspuns:

Da dar daca ai urgent nevoie instalezi, cauta aplicatii pentru operahappy

3 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Cu asta descarci filmulete de pe youtube :
http://download.chip.eu/ro/YouTube-Downloader-3.4_1075350.html
pentru a descarca filme de pe diverse site-uri nu-ti trebuie program, trebuie doar sa apesi "download" pe link-ul filmului.

| StiuCeSpun a răspuns:

Pentru mozila exista niste apps care downbloadeaza video, intra la apps si cauta acolo video downloader nu le mai stiu numele exact

| Spink explică (pentru StiuCeSpun):

Am spus ca am opera nu mozillasad

| StiuCeSpun a răspuns (pentru Spink):

Da dar daca ai urgent nevoie instalezi, cauta aplicatii pentru operahappy