| Anonimulll69 a întrebat:

Caut un metin2 care se cauta GM/GA! Am timp la dispozitie am exp de metin2 de 2-3 ani am mai avut GM pe servere! Dati-mi pm sau contactati-ma la mess florin_st2001@yahoo.com.

Si dati-mi si pm si un mesaj la "intrebare"sa va pot da si fundahappy

Răspuns Câştigător
| Coriiiiiiii a răspuns:

Stiu ca se cauta odata pe metin2ro.dar nu stiu daca se mai cauta inca.

| Anonimulll69 explică (pentru Coriiiiiiii):

Da raspunsuri nu mai dati? Numai primi trebuie sa fiti? NESIMTITILOR! Si tu annasunshinee dai raspuns ca daca dai primul iti da puncte multe! Mai dai si raspuns la misto! Lasa ca va aportez eu!

| Coriiiiiiii a răspuns (pentru Anonimulll69):

Sti, eu sunt noua pe site. nici macar nu stiu cum sa dau funda..eu am comentat cu speranta sa te uiti, sa vezi daca se mai cauta GM/GA pe metin2ro.

| Anonimulll69 explică (pentru Coriiiiiiii):

Ok da alti chiar sunt nesimtiti! Nu mai dau si ei raspuns daca cineva deja a dat angry Si funda dai cand apesi pe medalia aia din dreptul raspunsului pe care vrei sa ii dai funda!

5 răspunsuri:
| R3dEyE a răspuns:

Ma-ta cauta ma GM!

| pytu a răspuns:

Http://www.anubismt2.ro/ uite aici un metin fain :)