| Shooter a întrebat:

Ce credeti,se potrivesc Liviu Varciu si Ilinca Vandici? Formeaza deja un cuplu, pe ascuns?

6 răspunsuri:
| FatUglyVirgin a răspuns:

Ma doare-n peleu, si la fel ar trebui si pe tine.

| Okkultist a răspuns:

Ma miram sa vad o intrebare pe TPU asa:
,, Salut, ce credeti, romanele de Jules Verne sau povestirile de Howard Phillips Lovecraft vi-se par mai interesante stilului vostru".\\ laughing rolling on the floor Da mai..se potrivesc. :\

| Floricikmov a răspuns:

Poate laughing))

| DoarEu291 a răspuns:

Da,se potrivesc...Nu stiu daca sunt impreuna.

| xCriis a răspuns:

Crezi ca intra pe TPU la intrebarea ta si spune: "Asta a spus ca nu ne potrivim - DIVORT"?! laughing

| Shooter explică (pentru xCriis):

Ma intereseaza sa stiu daca numai eu vad ca se potrivesc... Credeam ca mi se pare!