| alexxxxxxxxxx a întrebat:

Salut.ce jocuri pe hartie stiti in afara de x si 0, tomapan,avioane,spanzuratoare,ca eu doar pe aste le stiu
cine spune cele mai multe jocuri are funda.va rog sa raspundeti rapid.

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| dienuta1990 a răspuns:

Biscuitele,x si 0, tomanap, avioanele, sapanzuratoarea si painitele.

| maximilan a răspuns:

Eu mai stiu: LANT,, GHICITUL,, SOTRONUL,,, mai este jocurile cu hartie : HOTU PE CUBILA,, VIN AVIOANELE ETC. funda si iti mai spun

| alexxxxxxxxxx explică (pentru maximilan):

Iti dadeam tie funda dar a raspuns primul WR104 si tie nu iti mai pot da

| maximilan a răspuns (pentru alexxxxxxxxxx):

Asta e! nu e nimic happy