| Izz a întrebat:

Ce smecherii stiti la Barn Buddy(hi5) fara gen,, apesi pe TAB pentru. a fura"
sau hackere fara din astea.Va rog coduri sau trucuri?

Răspuns Câştigător
| SCosmin a răspuns:

Iti zic eu unul dar imi dai funda.mad...

intri la una dintre fermele vecinului si vezi daca are de furat, iei manusa ca care furi si apesi pe planta cu manusa, iti apare ca te musca cainele dar dai ok pana cand furi, nu conteaza daca iti ia bani pentru ca dupa ce ai furat sau nu mai ai bani dai refresh sau te duci la ferma mea*. si dupa ce sa reincarcat pagina.bani o sa-i ai la loc, plus recotele furate. sper ca te-am ajutat

5 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Daca faci asa cum ti-a zis cosmynel002 toti banii care iti arata tie ca ti i-a luat cainele cand te-a muscat o sa ii vina celui caruia i-ai furat, deci iese in castig. incearca sa faci lucrul asta pe hi5 tau, sa te furi in acest mod de pe un alt cont

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum bagi catelus pe bb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da la un vecin schimba data de la calculatoru tau daca e 13 ianuarie da 14 ianuarie sau daca nu 15 sau 16 ce vrei tu nu mai sa doarma cainele da si plantele lui o sa creasca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te *** ce curva esti prettykitten

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te *** ce curva esti prettykitten