| ktalyn178 a întrebat:

Cei care joaca Top Eleven Football Manager, pe Facebook, stiti cum pot transfera jucatori?
1. Am incercat sa cumpar un jucator din lista de transferuri, am dat oferta, 500 K dar tot nu l`am achizitionat.
2. Din lista de tranferuri a impresarului, am incercat sa cumpar un jucator de 600 K. atat avea pretul. Si cand sa-l cumpar, imi trebuie pe langa cei 600K si 50 T (jetoane).
Imi explica cineva cum pot transfera?
Multumesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa fi atent la timpul ramas pentru a face transferuri pentru jucatorul respectiv (exista un timp in care trebuie sa interactionezi cu jucatorul respectiv, dupa care iti apare ceva de genul "asteapta" si nu mai poti sa-l ofertezi, plus faptul ca exista o licitatie timp de aprox 2 ore in care trebuie sa fi ultimul care oferteaza acel jucator, binenteles in toate etapele licitatiei, pentru ca licitatia insasi este structurata pe mai multe runde). Tu probabil ai omis sa mai licitezi in continuare dupa ce altii au facut acest lucru dupa tine!

16 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal
auzi esti bou
PA

| cosminutz0109 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba ce te bagi a intrebat ceva ce nu stia nu trebuie sa te bagi tu repede...sunt unele jocuri la care u nu stii nici sa iti fac caracter asa ca nu te mai lega de alti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... tu trebuie sa te uiti la timp si cand mai sunt 3 secunte apesi OFERTA ...de la impresar sa nu iei pentru ca iti trebuie jetoanele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai du-te la transferuri acolo jos si iti cauti un jucator care il vrei.
dai pe el si acolo apasa pa (1 jetoane)si astepti pana trece pimpul.
poate vor fi si alti care vor ace jucator.
se ia in considerare ultima oferta.
daca tu il vrei si mai ai jetoane mai apasa odata
CUPLACERE

| paulmuntean a răspuns:

De la impresar iti trebuie 50 tokeni, iar daca nu îi ai nu poti achizitiona jucatorul
eu iau de la licitatie, acolo iti trebuie 2-6 tokeni si trebuie sa fii lider la licitatie.Îti scrie daca esti lider sau nu

| Sasann a răspuns:

Cum poti avea Jetoane (T)? Simplu,cumparati'va o cartela de cosmote/Orange/Vodafone si cumparati Jetoane, 3, 75 (3 euro) = 40 T.

| Razvan10z a răspuns:

E usor sa transferi nici eu nu m-am prins la inceput si joc top eleven de ceva timp

| nutz_3016 a răspuns:

Aveti grija cu transferurile, ca mai sunt care liciteaza, de la ei, sa-ti manance jetoanele, am licitat cu unu pana la 30 de jetone pe un jucator si tot nu a renuntat, apoi am mai urmarit cateva licitatii si tot asa, despre ei..nu au poza si nume cat mai comun

| David_Lauran_1992 a răspuns (pentru nutz_3016):

Asta la lv 1 se intampla. la urmatoarele lv nu mai sunt

| olceancristian a răspuns:

Ba trebuie sa ai jetoane

| dynucrysty13 a răspuns:

Bah stie careva cum poti face mai multe jetoane
YO unu am inkerkat de mai multe ori cu cheat engine dar dejaba acolo imi arata kate jetoane am bagat de exemplu am bagat 1000 de jetoane si eu inainte sa bag 1000 aveam 7 si cand am oferta la 3 jukatori imi arata 97 jetoane dar dupa ke am dat reinkarkati la pagina imi mai arata 5 jetoane...

| Cristiand11 a răspuns:

1. ori lotul echipei era plin ori a licitat altul mai mult si l-a luat

2.la impresar nu trebuie sa licitezi...da trebuie sa ai 50de jetoane (tokeni)si cat cere k(bani)

| AndreiFotbalistu a răspuns (pentru Cristiand11):

Cum pot sa bag mai multi Tokeni la top eleven fotball manager...Cine stie sa imi spuna va rog frumos! FUNDA
:X

| Tatucu_Marian_1976 a răspuns:

Ai un timp, mi s-a intamplat si mie, trebuie sa ai maere grija cu jucatorii intra altii si til ia

| geo19 a răspuns:

Pai trebuie sa ai jetoane adica T si trebuie sa ai bani adica cum ai spus tu 600k sau 6M etc. iar pe cel cu 600K si 50 T nul poti lua. trebuie sa ai 50 de jetoane. si un sfat pentru tine ar fi sa numai dai la lista impresarului pentru ca acolo costa prea mult

| Kerekes_Cristiano_1990 a răspuns:

Https://m.facebook.com/TopEleven2015Romania Va astept pe pagina noastra! Like & share