| Traznitu44 a întrebat:

Salut, ceva idei ca jocul "Adevar sau provocare" sa fie mai distractiv, amuzant?
Funda

3 răspunsuri:
| kate68 a răspuns:

Mmnu prea stiu ceva asemanator, dar am inteles ca s-au mai adaugat aici. Acum e de domeniul trecutului sa joci numai adevar si provocare oh go on.

Mai este si categoria "procente" : Cat la suta...
Categoria "Ce-ai face daca": Ce-ai face daca...
Categoria "Ce-ai zice daca" : Ce-ai zice daca...
Categoria "Paie pe foc si foc pe paie": Aici dai o situatie si la sfarsit o alegere intre unul si altul, de exemplu :
Sunteti 3 pe un vapor care se scufunda. Exista 2 veste de salvare. Una o iei tu si cealalta i-o dai iubitei tale sau prietenului cel mai bun?
*sau*
Pe cine a salva la moarte dintre.x. si.y?, etc.
Categoria "Sarut". Asta inseamna provocare amoroasa laughing. Respectivul care te intreaba iti spune sa saruti pe cineva.winking

Daca vrei alt joc, ar mai fi telefonul american, sau telefonul fara fir happy

Distractie placuta!

| kate68 a răspuns (pentru kate68):

Erata : Rectific "Pe cine ai salva de la moarte dintre x si y?"
Have a nice day!

| Piersii a răspuns:

Doar provocare, cu baieti si fete. E super. Provocari mai grele ( pe pupat, etc)
Funda?