| BountyLoverXD a întrebat:

Salut, cine e din Oradea, spuneti-mi, la Oradea shopping city, la cinema la cortina popcornul si mancarea de acolo e scumpa? Nu stiti cam cat costa?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de cati bani dispui, in functie de asta poti sa iti zic daca e scumpa sau nu, daca iti place sa arunci cu bani atunci va fi cea mai ieftina ce ai mancat-o vreodata, dar daca esti genul de persoana care sta cu mana intinsa si la ultimi 10 bani s-ar putea sa zici cateva vorbe asa in barbie cand ai vedea cat ai de platit happy.

| BountyLoverXD explică (pentru anonim_4396):

Bine, mersi de raspuns, deja am fost oricum... si is foarte scumpe! adica popcornu, portie mica era parca 6 lei. da ba, mai bine imi iau eu popcorn de la magazin cu 2 lei portie medie...