| Updew a întrebat:

A fost cineva la Grand Cinema Digiplex din Baneasa Shopping City? Imi spuneti si mie cum este si ce filme ati vazut?

3 răspunsuri:
| Updew explică:

Avatar, a? L-ai vazut in 3D?

| StanculescuMaria99 a răspuns:

Buna! eu am vazut ice age 3 3d toamna trecuta si a fost super...au scaune VIP si ochelarii se pastreaza.preturile la popcorn si la chestii din astea nu sunt asa scumpe tinand cont ca tin si de foame.te pup! :*

| JellyBean a răspuns:

Am fost eu vara trecuta,eram curios sa vad filmul Avatar,la acest cineva ca am auzit ca este ceva uimitor, chiar asa a fost.
Te sfatuiesc sa te duci, are o calitate imaginea de nedescris, de sonorizare nu mai zic, e totul perfect.