| ionutdmx a întrebat:

Cine stie un server frumos de metin2 privat va rog, dau funda!

Răspuns Câştigător
| LordBrici a răspuns:

Salut! Un server fffff frumos este www.valmondial.fr pe sv aragon joaca majoritatea romanilor :). Vechiul mondial sa redescis sub numele de metin delivrance.Site este metin-dilivrance.com nu te vei putea conecta pentru ca este interzis ip romanesc.Contacteaza-ma la id mitris_marius94 si te ajut sa intri pe metin-delivrance.com

2 răspunsuri:
| ionutdmx explică:

Inafara de metin2 gx ca am si eu pe mt2 gx unu de 74 da e plictisitor...

| mAReEe a răspuns:

Pai eu m-am jucat pe metin2 gx si am fost pe server 2! e foarte fain acolo! am avut unu de 82! e ma rog sv 2 e fain! big grin