| lolita24 a întrebat:

Salut, consola portabila serioux srx pgc100 e buna de ceva? Am vazut ca e foarte ieftina si arata binisor. Acuma vreau sa stiu daca e faina. Are vreo aplicatie ceva? Sau e cu cd-uri de alea mici sau casete? Funda ras[unsului cu cele mai multe detalii. big grin

3 răspunsuri:
| akka4 a răspuns:

Decat o consola d-asta mai bine recomand un Nintendo sau pspwinking

| dmrtr a răspuns:

Buna! nu este cine stie ce, are cateva jocuri in ea (nu poti sa adaugi tu jocuri) si acele jocuri care le are sunt din acelea mai de copii mici, si mai merge si pe baterii

eu tias recomanda sa iti cumperi un Sony psp 3004 sau un Nintendo 3DS

bafta! funda? big grinbig grinbig grin

Răspuns utilizator avertizat