| Kydie a întrebat:

Deci am nevoie rapid de un raspuns.Eu imi voi lua Consola portabila Serioux SRX-PGC100-BL si am auzit ca am nevoie de baterii renicarcabile.Pot face rost de ele cand cer comanda...Adica sa`mi puna la pachet cu consola?

2 răspunsuri:
| Bogdan4688 a răspuns:

Nu iti lua consola! E proasta nu rezista mult a mea 2 luni si dupai... nu a mai mers. FAci cum crezi dar nu e buna nu te tine mult timp.

| Kydie explică (pentru Bogdan4688):

Mda...dar eu am pus o alta intrebare... daca imi poate da la pachet si baterii reincarcabile!