| mafiot1 a întrebat:

Salut cu cat as putea sa vand o cutie de Samsung Galaxy Core Prime?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti foarte comic. Acum vindem pana si cutiile de la telefoane? Si eu am CORE PRIME. Inseamna ca trebuie sa vand cutia? laughing

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru mafiot1):

Poti sa vinzi, dar nu cred ca vei lua mai mult de 10 lei. Pe OLX o cutie de iPhone 6 se vinde cu 50 lei. Daca nu mai ai telefonul pune cutia la gunoi. Iar daca mai ai telefonul si vrei sa scapi de cutie, atunci iti spun sa pastrezi cutia. Asta daca ai garantie la telefon. La o eventuala inlocuire sau trimitere in service iti va cere si cutia lui originala.

Răspuns utilizator avertizat
| RB26DETT a răspuns (pentru anonim_4396):

Am vazut cutiuta pentru castile de la iphone la 50 de lei, cutiuta aia o gasesti in cutia telefonului... bine ca nu se vand si foliile de pe ecranele telefoanelor noi laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nici nu m-as deranja sa o vand pentru 15 lei. Dar na... Treaba ta. Oricum nu se va inghesui nimeni sa ti-o cumpere.