| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce pot sa aplic un panou de zapada artificiala pe perete? Am incercat sa bat cuie in perete dar nu se poate, e prea tare peretele si se indoaie cuiul sad Nu aveti idee cu ce altceva pot sa-l aplic? mersi anticipat

3 răspunsuri:
| Biank_8453 a răspuns:

Hai sa facem misto straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai incercat cu gluteg(e un fel de guma lipicioasa)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca sa angajezi pe cineva care sa tina tot timpul panoul ala lipit de perete.Asa usurel cu mana! Cineva care vrea sa faca bani din rabdare.Sau ai putea sa-l lasi pe podea. E tot un perete. Oricum de obicei zapada nu prea sta pe suprafete verticale, se aseaza pe orizontal.Success