| cavalerul11 a întrebat:

Salut cum fac atunci cand deschid Opera sa-mi apara Direct Google cine imi zice cum sa satez sa-mi apara Google din prima cand deschid Opera i dau funda din prima

Răspuns Câştigător
| kras a răspuns:

Sau meniu opera/settings/appearance/scrii 'google.com' la home page si 'start with home page' la startup.

| kras a răspuns (pentru kras):

Settings in loc de appearance

3 răspunsuri:
| InstinctKDZ a răspuns:

Salut pai cand deschizi opera sus la web scrii asa http://google.com apoi dai enter.Acum o sa iti apara google de sus iei link-ul dai copy Dupa aceea dai pe plusul ala de sus cu noua fereastra aparuta o sa observi un plus mai mare langa portal opera sau ce ai tu dai click pe plus si acolo o sa iti apara alta fereastra undeva sus la fereastra aceea scrie Adress: acolo dai paste la link si apoi ok. Sper sa te descurci e simplu

| Zhapheryx96 a răspuns:

Poti sa scrii asa intri pe google scrii iarasi in casuta aia de cautare si iei primul site si il pui pe ecran si intri direct in el cand ai nevoei FUNDA?