| oanalovesit a întrebat:

Salut, cum imi pot debloca un id de messenger daca nu mai stiu raspunsurile la intrebari? Se poate daca am facut un cont de facebook pe adresa aia? :\

11 răspunsuri:
| GreenSky a răspuns:

Doar daca ai setat o adresa de e-mail alternativa!

| Zatharra a răspuns:

Din păcate nu mai poţi face nimic...Îmi pare rău pentru tine.

| Deliα a răspuns:

Nu se mai poate face nimic sad

| мαяijüαηα a răspuns:

Daca aveai un id optional ..probabil puteai prin eltongue..sau...prin nr de tel?

| PAmy99 a răspuns:

Nu, nu mai poti face nimic, si mie mi s aintamplat....imi pare rau pentru tine!
funda? happy

| oanalovesit explică (pentru PAmy99):

Nu dau funda, pentru ca nu m-ai ajutat cu nimic. happy Imi pare rau pentru tine!

| Vlad43 a răspuns:

Nu mai poti debloca acel idd, daca nu stii intrebarile de siguranta

| 1AlexS a răspuns:

Nui mai poti face nimic frate

| 4EverWhitYou a răspuns:

Nu mai poti face nimic... sorry

| Cobzaru_Marcel_1984 a răspuns:

Cum imi pot debloca messengerul