| Shooter a întrebat:

Cum se mai numeste un magazin asemanator cu intersport? am vazut reclama si am uitat....si daca stiti cum fac daca comand niste adidasi si nu sunt buni...ii pot da inpoi sau cum?

Răspuns Câştigător
| DrunkiBoy a răspuns:

E Hervis Sports. Si cred ca te lasa sa ii returnezi pentru ca in regurile europene ai 10 zile de la primirea produsului sa il poti returna.

6 răspunsuri:
| Zoet a răspuns:

Hervis?

| adyy95 a răspuns:

Magazinul se numeste probabil HervisSport, si da daca iei ceva online il poti returna in terment de 30 de zile fara a invoca vreun motiv!

| ƒαηтαѕу a răspuns:

Herviswinking

| H3cker a răspuns:

Hervis Sport. Funda?

| kiki2012 a răspuns:

Deichmanwinking