| ValiTigru a întrebat:

Salut da-mi un metin2 gen mage. Sa nu fie tdl gaming stell angel corus cora colosus fun xd tim hardcore mijagi takania longju ceva cu multe evoluti adica din otel sa faci pose sau king dupa aia king2 sau ceva de genu mage cu multe evoluti si lvl 250-255 dau funda la cel mai bun metin MS ANTiCIPAT FUNDA

4 răspunsuri:
| GodLight a răspuns:

Playworld3 mt2
European mt2
energymetin2
vipstyle mt2

| Alex1886 a răspuns:

Hammer Metin2 Server 2(PVM)

| Padrino23 a răspuns:

Metin2 RoSpeed e un metin cu multe evolutii dar are nivel maxim 127, dar crede-ma nu iti trebuie nivel mare fiindca se creste greu la nivele mari, ratele fiind intre 500%-1000%. Sper sa iti placa! happy

| sNg a răspuns:

Mda... si eu odata eram innebunit de metinuri, dar care mi-a placut mie cel mai mult a fost steel, acolo fraieresti pe oricine chiar moduri sa aiba happy DAR iti recomand sa te apuci de CS.