| ValiTigru a întrebat:

SALUT, Dati-mi si mie un metin2 gen MT2MAGE :X:X:X ( sa nu fie stell,hardcore,bsk, tdl) unu gen mage cu lvl 250-255 multe evoluti bonusuri 6/7 otel la shop batalie la shop sa iei skiluri P, INTELEGETI VOI big grin (VA ROG DATIMI! DAU FUNDA SI VOT INTELIGENT

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut pai eu te-as recomanda Metin 2 Run

| Antonies a răspuns:

Sonymt2 e foarte frumos. nu zic asta pentru a face reclama si nici gm nu am. Vreau doar sa te ajut. are level maxim 250 si multe evutii. are o mapa speciala unde sunt numai dragini rosii si albastrii. iti dau eu piatra P care pica la dragoni sa i5i faci amgiile P din prima daca vrei am jumele LoadingWon. Funda?

| KindduOullie a răspuns:

Metin2Regal

| Dyzz a răspuns:

Metin2 Yoneis By Yoshi Link: http://metinyoneis.com/index.php?git=descargas
Funda Please :X

| diosmin a răspuns:

Metin2 Mondial..scrii pe google si il gasesti repede.are f multe evoluari. otel si batalie si alte arme de 65 in shop
din ele se evolueaza.
nu trebuie iteme de upgrade(doar perle la +7 +8 +9)
eu ti-l recomand
ii cel mai bun pe care am jucat pana acu.
lvl max 255
iti recomand sa iti faci shaman ca o sa ai nevoie de buff de la lvl 65 in sus.
funda? big grin

| FaTzZu a răspuns:

Sonymt2 sper sa iti placa