| cristian92 a întrebat:

Daca stau in bucuresti momentan, dar am adresa din buletin in alt oras, pot sa comand ceva si sa imi vina prin posta la bucuresti? am nevoie de un raspuns rapid!

Răspuns Câştigător
| Minnie a răspuns:

Da, doar ca trebuie sa specifici la adresa ta: post restant oficiul nr... si dupa 1-2 zile te duci sa intrebi daca a a venit. Pachetele cu post restant nu primesc bilete acasa, trebuie sa te duci sa intrebi tu. Afli numarul oficiului postal cel mai apropiat de locuinta ta si specifici post restant of postal nr. Bucuresti.

3 răspunsuri:
| cristian92 explică:

Multumesc!

| ByteCode a răspuns:

Salut, eu sunt in aceeasi situatie. Am comandat din SUA, pachetul a fost trimis catre OP Pantelimon si am fost sa ridic doar cu buletinul. Daca vine din alta tara si nu se trimite catre Pantelimon pot sa ridic doar daca prezint contractul de casa din Bucuresti, sau daca pot dovedi in vreun alt fel ca locuiesc la adresa respectiva.

| Manuel24 a răspuns:

Da bineinteles!