| Coco_9231 a întrebat:

Salut dati-mi si mie ceva servere metin2 pvp romanesti sa aiba shopuri modificate (preferabil) sa fie non-hamaci sa fie pe IP! Dau fundita pentru cel mai smecher metin!

5 răspunsuri:
| Assassins a răspuns:

Metin2 Hammer, eu joc e misto shopuri modificate tot ce vrei iteme epice si noi haide si tu e on

| Nume a răspuns:

Metin2 supreme si fun (fun nu stiu daca e non hamachi)

| djdani2010 a răspuns:

O sa-ti dau metin privat dar nu romanesc alea nu sunt prea cool : deci mt2 nerd, mt2 supreme, mt2V (e romanesc) mt2 mondial, mt2mercia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea ta si pe Raspuns-Rapid, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 1000 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra p http://metin2gy.forumz.ro/ e romanesc servarul e On si ruleaza;) iintra e ce `l mai tare metin;) rate 1000x shop `uri modificate;)