| Anonim3495872345 a întrebat:

De la un timp am inceput sa am cearcane. Imi sta urat sad. Ce pot sa fac ca sa scap de ele? ( Inafara sa dorm mai mult si sa stau mai putin la calculator pentru ca astea nu merg ) Plzz Dau Funda love struck

4 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Rade putin cartofi si aplica-l sub ochi stai asa vreo jumatate de ora apoi clateste-te cu apa calduta si fa asta de cateva ori pe saptamana si ai sa vezi rezultatele rapid

| Anonim3495872345 explică (pentru katy):

Cartof fiert?

| katy a răspuns (pentru Anonim3495872345):

Nu crud, ca sa aiba amidon.il cureti si dai putin pe razatoare

| katy a răspuns:

Rade putin cartof si aplica-l sub ochi stai asa vreo jumatate de ora apoi clateste-te cu apa calduta si fa asta de cateva ori pe saptamana si ai sa vezi rezultatele rapid