| UsersBoss a întrebat:

Salut, de unde pot descarca un program cu caresa creez oameni si sa ii coordonez eu, adica sa miste ce mana vreau eu sau mai stiu eu ce, cred ca ati prins ideea. Deci daca stiti un program pentru asa ceva (gratis) anuntati-ma iar eu dau funda.

3 răspunsuri:
| C96 a răspuns:

Acesta este programul PIVOT.
http://www.youtube.com/watch?v=TFltOQecn_w

Sper ca te-am ajutat! Salut!

| UsersBoss explică (pentru C96):

Mersi mult dar cum reglez viteza de miscare a personajelor ca se misca prea repede.

| geo4ever a răspuns:

Nu stiu daca exista program, dar poti sa descarci Sims. iti faci o familie, si o controlozi tu