| Cameliaa12 a întrebat:

Deci m-am hotarat, VREAU SA CASTIG LA LOTO 6 din 49! Astept sfaturile voastre! Mua

Răspuns Câştigător
| SorinPop a răspuns:

Yo! Am gasit o gramada de generatoare de numere misto pe http://6din49.betprofit.ro/
Am jucat ieri si mi-au iesit 2 numere, hahahaha!
Dar oricum ca sa castigi trebuie sa ai mult noroc, nu cred ca tine de altceva...

8 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Multi VOR, putini castig.
Dar ai sanse = 0. 0000071%

Citeste aici:

http://www.spuse.ro/multi-romani-nu-stiu-matematica/

SUCCES!

| valentingb a răspuns:

Era odata un baiat ca se ruga mereu sa castige la Loto. Cand a crescut, a ramas fara parinti, asa ca se ruga mai cu ardoare sa castige. Cand a ajuns batran, se ruga zi si noapte sa castige la Loto. Intr-o noapte, Dumnezeu nu a mai rezistat si i-a raspuns: "Fiule, eu te-as ajuta, dar cumpara si tu macar un loz in plic!" Deci sfatul meu e acelasi, joaca. Intra pe site-ul loteriei, ai acolo regulile si cele mai norocoase numere si combinatii. De exemplu la 5 din 40 sunt tot 6 numere. Noroc! Sau poate preferi sa iti urez Jokerhappy

| CautNume a răspuns:

Atunci joaca...Succes! Ce sa-ti mai zicem noi?

| WR104 a răspuns:

Eu am castigat in nenumarate randuri la 6/49.
Secretul este sa joci aceleasi numere de fiecare data si o sa apara rezultate bunicele in urmatorii 5-10 ani.
Succes!

| LolaLollita a răspuns:

Sfatul meu: daca vrei sa castigi, joaca!
Odata calculasem la o ora de mate de cate bilete de nevoie pentru a pune orice varianta posibila... laughing

| feraryyy78 a răspuns:

Trebuie sa ai noroc, de aceea se numeste si joc de noroc.

| roby9603 a răspuns:

Sfatul meu e sa incerci ogramada si poate ai macar 1 sansa din 2000 de sanse laughing