| EcLipSa234232 a întrebat:

Salut, exista casti pentru Samsung Galaxy Gio?
Daca nu exista, ce casti i se potrivesc lui? Nu ma prea pricep in domeniul acesta asa ca va rog sa imi spuneti de exemplu : " Pai se potrivesc castile de la Nokia C1 " adica sa-mi spuneti numele la telefonul care are casti compatibile cu Galaxy Gio in caz ca Galaxy Gio nu are casti... multumesc, funda!

Răspuns Câştigător
| croncanel a răspuns:

Galaxy Gio are mufa de 3.5, asa ca orice pereche de casti care are jack de 3.5 (casti de ipad, iphone, orice mp3 player, laptop, Nokia n95, Nokia 5800, Sony walkman, etc) se potriveste.