| Loola_4761 a întrebat:

Exista un site unde pot gasi semnele din animeul "Naruto" ale Satelor ascunse? Mai exact semnul din Satul Ascuns in Nisip?big grin Dar sa le pot copia ca cele de hi5.sa le pot atasa la nume...si asa mai departetongue big grin fundita:*

4 răspunsuri:
| Loola_4761 explică:

Nu de acestea vorbeam...de semnele ce le au ei pe banderole in functie de satul din care provin:*, dar multumesc...laughing cautam si asa cevatongue

| Alasia a răspuns (pentru Loola_4761):

Aaa, am gasit si alea... dar scria in chinezalaughing daca vrei ti le daulaughing si cu bandanelebig grin

| Loola_4761 explică:

Da.vreau :d :p