| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare: Ce e mic, rosu-n varf si miroase a urina?laughing Stiti? Inca una tare Ce este rosu si vine regulat? rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| Adriiiii a răspuns:

La prima e borna kilometrica? Si la a doua e Mos Craciunlaughing

| anonim_4396 explică (pentru Adriiiii):

Da asa este bravo!

17 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

La voi vine regulat, ca pe la mine n-a mai dat de mult laughing

| Dumnezău a răspuns:

Incerci sa pari amuzant? Ca nu prea iti iese...

| anonim_4396 explică (pentru Dumnezău):

Da nu ma dau in spectacol intelegi? A fost doar o intrebare, daca vrei raspunzi-raspunzi daca nu...nu,faci ce vrei ok¿, de ce esti contra mea?

| anonim_4396 explică (pentru Dumnezău):

Prea multa seriozitate pe tine laughing mai mai invata sa razi si tu in viata.

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e vorba de prea multa seriozitate, e vorba ca ambele faze sunt fumate de ani buni.Nu-mi place sa rad. *trollface*

| anonim_4396 explică (pentru Dumnezău):

Bine!

| NuDauFunda a răspuns:

Da' pe Mos Craciun cine l-a regulat, de spuneti ca vine regulat? Sa nu-mi ziceti ca mai face cate-un popas pe la cate-o gagica...

| anonim_4396 explică (pentru NuDauFunda):

Amuzant raspunsulaughing

| anonim_4396 explică (pentru NuDauFunda):

Pe Mos Craciun l-a regulat Craciunita laughing El vine la copii in mod regulat sa aduca cadouri, adica nu deloc o data pe an ca si Mos Nicolae.

| Adriiiii a răspuns:

La prima nu stiu dar la a doua ce e rosu si vine regulat e Mos Craciunlaughing

| anonim_4396 explică (pentru Adriiiii):

Bravo!

| ρυƒυℓєтє a răspuns:

A mai fost pusa intrebarea cu borna kilometrica. usor dar na.

| anonim_4396 explică (pentru ρυƒυℓєтє):

A mai fost, nu stiu? binewinking

| antilove a răspuns:

Mos Craciun si Morcovul.

| anonim_4396 explică (pentru antilove):

Nu este morcovul dar suna bine laughing

| BomboniQA12 a răspuns:

Ce este rosu si vine regulat? Mos craciunbig grin!