| LiviuuuXD a întrebat:

Salut,la jocul Wolf Quest trebuie sa te inregistrezi? Si daca da,puteti sa imi trimiteti si mie link-ul?
PS:Scuzati categoria, am postat intrebarea si la Jocuri PC/online dar nu am primit nici-un raspuns. Fundita+vot!

Răspuns Câştigător
| SooJin a răspuns:

Intai nu te inregistrezi.Dai click la,, Get the game" din colt si il instalezi, dupa care iti faci cont.Mai sunt si astfel de jocuri. Funda puppy dog eyes

| LiviuuuXD explică (pentru SooJin):

Iti multumesc, am sa fac cum ai spus. Eu am dat prima data la inregistrare dar la ultima casuta m-am blocat unde scria: WolfQuest content is supported by _________. (For a clue, look at the last logo in the left pane), ce trebuie sa scriu? Daca ma ajuti aici funda e a ta!

7 răspunsuri:
| SooJin a răspuns:

Nu inteleg la ce te referi...Nu vad unde poti sa dai inregistrare...l-ai descarcat? Daca nu fi putin mai explicit.:d

| LiviuuuXD explică (pentru SooJin):

Http://www.wolfquest.org/bb/ucp.php?mode=register&coppa=0
Unde scrie "Confirmation of registration" la caseta aia, ce trebuie sa scriu?

| SooJin a răspuns:

Am incercat si nu imi dau seama...trebuie sa raspunzi la o intrebare, dar nu inteleg.Scuze puppy dog eyes

| Cristinadog a răspuns:

Vreau sa stiu cum sa-mi fac si eu un cont pe wolf quest spune la id ca are prea multe litere imi dati exemple de idiuri?

| MEM2001 a răspuns (pentru Cristinadog):

Pai maintai il descarci ( jocul) peurma poti sa creezi un cont!

| Andronache_Seby_1993 a răspuns:

Ma loghez