| MaulFlame a întrebat:

Salut lume, joc un metin2.Se numeste metin2story si sunt war mental si am lvl 70. ziceti-mi fix ce bounusuri trebuie pentru fiecare item ca sa rup.doar 4 bonusuri funda plz

4 răspunsuri:
| William a răspuns:

Man imi pare rau dar cu 4 bonusuri nu faci treaba. Chiar nu ai marmura binecuvantata pe serverul ala?

| Mocanu_Gabriel_1999 a răspuns:

Arma:full critica,full patrunzatoare, full otrava, fuh hh (semi-om).
Armura: max pv full, full sabie, 2maini, pumnal sau magie depinde cu cine te lupti, si restul de iteme sa fie seturi.

| MaulFlame explică (pentru Mocanu_Gabriel_1999):

Vreau cu exactitate acele seturi adica de exemplu pe colier pvp ce trebuie.
ofer funda celui care zice la fiecare ce sa pun.
Ca sa bat clasa war repede

| Mocanu_Gabriel_1999 a răspuns:

Pai colier : mav pv ful sabie ful maini ful pumnal/magie depinde ce vrei tu;
bratara:max pv ful magie, foc, semi-om (hh);
coif: sa aiba otravire si rezistenta la magie full, ful hh si ful impotriva sagetilor sau a focului depinde ce alegi
papuci:max pv ful sabie, 2 maini,pumnal;
cercei: ful hh, sabie, maini, pumnal;
scut: ful hh imun:nucunostinta si incetinire, si si pentru war ful tarie.