| SnicK a întrebat:

Salut ma poate ajuta cineva in legatura cu eMAG, vreau sa cumpar un telefon adica LG KP500 si m-ar interesa cum e transportul, va rog.
De ex cand merg acolo, dupa colet, pot sa-l accept sau nu, nu?
Adica pot sa accept si sa dau banii pe continut sau sa nu dau si sa nu imi mai ceara bani nu?

Răspuns Câştigător
| Edy1995 a răspuns:

Daca tie iti vine coletul prin posta tu vei da banii ei iti vor da coletul, dar trebuie sa dai niste date acolo de unde vrei sa cumperi. De exemplu: judetul, localitatea, strada, numarul, cred ca si niste date de pe buletin. Iti va veni o hartie acasa cu care tb sa mergi cu ea la posta. Acea hartie iti spune ca ti-a venit comanda ta. Deci tu dai banii si ei iti dau coletul.