| DeeaDeiutza15 a întrebat:

Mi-am descarcat The Sims 3 originalul cu University Life, Pets, Generations, Season, Showtime, Supernatural si Late Night

Cand vreau sa intru pe joc merge totul bine pana cand intra orasul si se face o linie in mijlocul ecranului si se stinge laptopul de fie care data si daca schimb orasul.

Ce sa fac sa imi mearga?

Funda!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E din cauza placii video cred.happy E prea mare jocul.
Iti va strica laptop-ul. Eu te sfatuiesc sa renunti la joc sau sa iti instalezi cel mult 2 expansion packs.
Bafta!

| anonsiam a răspuns:

Ai Late Night? :O Te rog te rog zi-mi si mie de unde le-ai luat vreau si eu de mult timp incerc dar mai multi virusi am luat. Te rog zi-mi de unde l-ai luat puppy dog eyes

| DeeaDeiutza15 explică (pentru anonsiam):

Pai eu le am de pe filel... mu pot trece tot numele laughing
Daca vrei incerc cumva si te ajut

| DeeaDeiutza15 explică (pentru anonsiam):

Nu am numai Late Night am si cel nou Into the Future

| anonsiam a răspuns (pentru DeeaDeiutza15):

Si care e mai tare?

| Gabytza123 a răspuns:

Imi poti spune te rog cum le-ai descarcat, vreau si eu te rog