| Radu_Hariga_1988 a întrebat:

Salut omameni am nevoie de un mic ajutor cine stie bucata de la min 39:00 din mixul acesta https://soundcloud.com/vygo/vygo-aleka-trippin-brasov! Va multumesc mult

4 răspunsuri:
| emilitalia a răspuns:

Vezi ca nu se deschide adresa aceea. Cred ca ai gresit ceva la ea.

| Radu_Hariga_1988 explică (pentru emilitalia):

Selectezi linkul tot(fara semnul "!" de langa "Brasov") si il pui in browser(Internet explorer, Chrome, Opera, Mozila)

| emilitalia a răspuns:

Scz. Din graba am copiat gresit. Tot nu stiu cine interpreteaza acea bucata. Sory.

| Radu_Hariga_1988 explică:

Selectezi linkul tot(fara semnul "!" de langa "Brasov") si il pui in browser(Internet explorer, Chrome, Opera, Mozila)