| user2747372 a întrebat:

Salut! Pot merge la beach please dacă fac 15 ani în august?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Se poate de la 15 ani impliniti si cu declaratie semnata de parinti. Uite aici:

"Care este vârsta de la care pot participa la festival?

Din motive de securitate, vârsta minimă de la care poți participa la Beach, Please! 2024 este 15 ani.

Chiar dacă ești însoțit de un părinte sau tutore legal, nu poți participa la festival dacă nu ai 15 ani împliniți la data intrării în eveniment.

În cazul în care ai între 15 și 18 ani, este nevoie să prezinți la intrarea în festival și o declarație pe proprie răspundere semnată de părinte / reprezentant legal, pe care o poți descărca AICI"

Poti downloada formularul pentru Declaratie, din linkul de mai jos:
https://beach-please.ro/

| ReddY25 a răspuns:

Nu poți